Jediný koncert bude stáť za to!

Koncom júna tohto roku sa malo uskutočniť 4. pokračovanie hudobného podujatia Kremnická Jazzda, pre známe okolnosti sa konať nebude. Bezz jazzu však neostaneme!

Pozývame vás na živý koncert jednej z najexportnejších slovenských jazzovej kapely, v rozšírenej zostave: AMC TRIO UNIT.

AMC TRIO UNIT vzniklo v roku 2016 za účelom koncertného prevedenia skladieb AMC Tria z ich albumu Very Keen Attack, ktorý členovia tria obohatili o množstvo nových zvukov a hudobných farieb. Pôvodné trio tak doplnili o ďalších troch hudobníkov: Samuel Marinčák – gitara, Peter Kočiš – klávesové nástroje a Miroslav Szirmai – perkusie. Túto zostavu si môžete vypučuť aj na úplne novom CD kapely s názvom AMC TRIO Plus.

Nová zostava sa stretla u priaznivcov Amc Tria, ako aj u promotérov a organizátorov s veľmi pozitívnym ohlasom, o čom svedčí aj množstvo odohratých koncertov doma a v zahraničí po boku svetových hudobníkov akými sú Michael „Patches „Stewart, Bill Evans, Regina Carter, Eric Marienthal či Randy Brecker.

Amc Trio sú:
Peter Adamkovič klavír
Martin Marinčák kontrabas
Stano Cvanciger bicie
www.amctrio.sk

Ak bude fajn počasie, tak sa koncert uskutoční open-air v Zechenterovej záhrade, ak nebude fajn, tak vo veľkej sále Akropoly.

Podujatie sa uskutoční v zmysle aktuálnych nariadení Úradu verejného zdravotníctva SR.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.